Skupujemy antyczne dywany i kilimy

Skupujemy dywany ręcznie wiązane, dywany orientalne, stare kilimy, gobeliny, hafty gobelinowe, tapiserie, ręcznie wykonane tkaniny artystyczne oraz inne zabytkowe tkaniny. Szczególnie interesują nas obiekty z historią, którą skwapliwie spiszemy. Rodzinne pamiątki, z którymi nie macie co zrobić lub nie znaleźliście miejsca, żeby je wyeksponować u nas znajdą nowy dom. Często zalegają w szafach, wersalkach na strychach, zapomniane i niechciane – nie czekajcie aż zniszczeją! Tkaniny ręcznie wykonane to niedoceniane rzemiosło artystyczne. Stare tkaniny wymagają stałej pielęgnacji – jeśli to Was przerasta przynieście swoje tkaniny do nas, my ocenimy ich stan i jeśli dojdziemy do porozumienia kupimy je od Was. Preferujemy kontakt telefoniczny przed przyjazdem do Pracowni.

Skupujemy kilimy przedwojenne
Skupujemy kilimy przedwojenne

Skupujemy również dywany czy kilimy uszkodzone,

ale w takim przypadku musimy ocenić na miejscu w pracowni, czy stan tkaniny daje nadzieję na jej uratowanie. Nie każdy stary ręcznie wiązany dywan czy wełniany kilim są cenne i warte naprawy. Proszę się liczyć z tym, że w niektórych przypadkach zakup bardzo zniszczonego dywanu czy kilimu jest dla nas nieopłacalny.

Warunkiem zakupu przez nas dywanu czy kilimu jest spisanie umowy kupna ze sprzedającym. Jest to dla nas gwarancja, że oferowany przez Was do sprzedaży przedmiot jest faktycznie Waszą własnością. Podatek od czynności cywilno- prawnych związanych z zakupem ponosi Pracownia.

Jeśli macie kilka obiektów do sprzedaży, możecie po wstępnej rozmowie telefonicznej , wysłać do nas ich zdjęcia. My na ich podstawie wypowiemy się czy jesteśmy zainteresowani ich zakupem. Istnieje również możliwość przyjazdu naszego przedstawiciela do Waszego domu, w celu obejrzenia dywanów i kilimów. Taka wizyta musi być poprzedzona wstępnymi rozmowami i przesłaniem zdjęć dywanów czy kilimów.

Zakupione od Was tkaniny powiększą naszą kolekcję, a po naprawie i wyczyszczeniu niektóre znajdą nowy dom.

Skupuje antyczne i pół antyczne dywany orientalne ręcznie wiązane
Skupuje antyczne i pół antyczne dywany orientalne ręcznie wiązane
Antyczny dywan z kolekcji prywatnej
Antyczny dywan z kolekcji prywatnej