Wycena naprawy dywanów i kilimów ręcznie tkanych

Jak wyceniamy naprawy dywanów i kilimów?

Kosztorys może być wykonany tylko po obejrzeniu uszkodzonej tkaniny na żywo. Wycena renowacji wykonywana jest bezpłatnie.

W przypadku rezygnacji z usługi wycena jest płatna i wynosi 2% od oszacowanej kwoty naprawy.

Niezwykle trudno jest wycenić ręczną pracę. Jeszcze trudniej tak niestandardowe usługi, które świadczymy w naszej pracowni. Dlatego wszelkie naprawy uszkodzeń, rekonstrukcje ubytków runa, czy odtworzenie frędzli wyceniamy indywidualnie.

Koszt renowacji jest zróżnicowany i zależy od stopnia skomplikowania wzoru, zakresu koniecznych napraw, rodzaju technik tkackich oraz użytych do naprawy materiałów.

Nie wyceniamy kosztów naprawy na podstawie przesłanych zdjęć.

Jeśli mieszkają Państwo daleko lub przyjazd do pracowni jest kłopotliwy, oferujemy pomoc przy zamówieniu kuriera, który odbierze od Państwa przesyłkę i dostarczy ją bezpośrednio do nas. Szczegóły przesyłki prosimy ustalać telefonicznie.

Kilim wełniany po naprawie
Kilim wełniany po naprawie

Efektem naszych starań jest uzupełnienie ubytków starego dywanu lub kilimu w taki sposób, żeby naprawa była niezauważalna. Dbamy o każdy szczegół. Przy dużych uszkodzeniach naruszających spód dywanu (osnowę), odtwarzamy na zniszczonym fragmencie całą jego strukturę. Do napraw używamy tylko najlepszych naturalnych produktów takich jak wełna, bawełna, jedwab oraz inne naturalne włókna.

Zapraszamy do pracowni przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie