Obszywanie maszynowe dywanów wełną

Obszywanie wełnianych dywanów maszynowych

Obszywanie wełnianych dywanów i chodników nicią wełnianą wprowadzamy jako dodatkową usługę, która poszerza zakres naszej oferty.

Jak już pisałam w polskich domach funkcjonuje bardzo wiele dywanów maszynowych wykonanych z dobrej jakości wełny. Coraz więcej osób pochyla się nad wyrobami z Dywilanu, Kowar czy Agnelli i dostrzega w nich urok minionej epoki.

Dywany te zachowują się wyjątkowo dobrze, a często jedynym ich mankamentem jest zniszczone obszycie. Jak wiecie hołdujemy zasadzie, że naprawiamy- nie wyrzucamy. W myśl tej zasady ratujemy również wełniane dywany maszynowe, na których tak wielu z nas się bawiło. Wyroby polskich fabryk, były obszywane nicią wełnianą. Takie obszycie ładnie komponowało się z wełnianym runem. Proponowane przez nas obszywanie nicią wełnianą odejmuje lat tym bardzo porządnym dywanom i sprawia, że mogą służyć przez kolejne lata swoim właścicielom.

Nici wełniane do obszywania dywanów
Nici wełniane do obszywania dywanów

Niestety wielokrotnie widziałam maszynowe dywany wełniane obszyte syntetyczną nicią. Nici tego typu przeznaczone są do zabezpieczania wykładzin poliamidowych lub polipropylenowych. Błyszczą się i to znacząco obniża walory estetyczne dywanu czy chodnika.

Nicią wełnianą możemy wykonać również obszycie wykładziny wełnianej, którą właściciele chcieliby położyć w pomieszczeniu jako luźno leżący dywan. Na życzenie klienta możemy również obszyć przędzą wełnianą nakładki na schody czy cokoły z wykładziny wełnianej.

Zastosowań przędzy wełnianej do obrzucania jest zapewne znacznie więcej. Nasze umiejętności i doskonałej jakości stacjonarna maszyna do obszywania dywanów i wykładzin są do Waszej dyspozycji. Teraz marzenie o eleganckim wełnianym obszyciu jest na wyciągnięcie ręki.

Maszynowe obszywanie wełną
Maszynowe obszywanie wełną

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej usługi i odwiedzenia naszej niezwykłej pracowni na warszawskich Bielanach.

 

Komentowanie zablokowane.