Wiosenne zawilce

Koronawirus – Nie odkładajmy życia na później

Koronawirus nie schodzi z nagłówków czasopism , Internetu i wszelkich międzyludzkich rozmów od prawie miesiąca. Prewencyjne działania rządów, w tym rządu polskiego, mają zabezpieczyć nas przed rozprzestrzenianiem się epidemii. Akcja #zostańwdomu chroni nasze zdrowie i w pełni ją popieram. Mam jednak przeświadczenie, po dwóch tygodniach spędzonych w domu, że nie możemy odwiesić życia na przysłowiowy kołek. Musimy po prostu wykorzystać dostępne kanały komunikacji do realizacji zamierzeń i projektów jakie chcieliśmy zrealizować zanim pojawiło się zagrożenie epidemiologiczne.

Mamy świetnie funkcjonującą sieć firm kurierskich, które nie zaprzestały działalności. Za ich pośrednictwem możecie Państwo przesyłać do mnie uszkodzone dywany i kilimy. Wystarczy, że spakujecie je w karton. Dywany ręcznie wiązane można złożyć w kostkę, tak samo kilimy. Następnie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów przesyłki, w tym adresu odbioru. Zamówię transport, a w Państwa gestii będzie tylko wydrukowanie listu przewozowego i umieszczenie go na paczce. Kurier odbierze ją od Państwa i dostarczy do pracowni.

Jeśli skorzystacie Państwo z naszej usługi, transport przesyłki w jedną stronę jest bezpłatny.

W przypadku rezygnacji z naprawy poniosą Państwo koszt w wysokości tylko 20 zł za odesłanie przesyłki.

Obecnie pracownia funkcjonuje na trochę innych zasadach, ale staram się, aby poziom usług był na niezmiennie wysokim poziomie. Mam nadzieję, że Państwa życzliwość i zrozumienie, będą mnie wspierać w tym trudnym dla wszystkich usługodawców okresie.

 

Komentowanie zablokowane.