Dywany orientalne i polskie kilimy na sprzedaż

„…bo modne rzeczy nie muszą pachnieć nowością…”

Dywany ręcznie wiązane i kilimy są, w mojej ocenie, nieodzownym elementem budującym nastrój wnętrza. Bez nich przestrzeń wydaje się być chłodna i nieprzytulna. Przez lata gromadziłam piękne kilimy i dywany, które nie mieszczą się już nie tylko w moim domu, ale też na ścianach pracowni. Dlatego sukcesywnie sprzedaję te, którymi już nacieszyłam oczy. Wszystkie zostały wyczyszczone i jeśli tego wymagały, również naprawione. Z fragmentów kilimów, których nie udało się uratować w całości, szyję niepowtarzalne poduchy, którymi możecie upiększyć swój dom.

W mojej pracowni stworzyłam klimat, który mam nadzieję, sprzyja spokojnym zakupom. Kupujecie tu nie tylko przedmioty z duszą, ale także ich historię, o której z chęcią opowiadam. Filmiki o tkaninach na sprzedaż można zobaczyć tutaj >  Galeria

Nie jestem zwolenniczką zakupów przez Internet, chociaż zdaję sobie sprawę, że zdominowały naszą codzienność. Lubię bezpośrednią rozmowę z żywą istotą ludzką. Poświęcam każdemu klientowi dużo czasu, dlatego proszę o wcześniejsze umawianie terminu spotkania. Dla osób spoza Warszawy przyjazd do nas może być ciekawą wycieczką. Gdyż pracownia mieści się w samym sercu lasu Bielańskiego na terenie XVIII wiecznego, pokamedulskiego kompleksu klasztornego.

Zapraszam do niezwykłego miejsca na warszawskich Bielanach, w którym czeka na Was wiele pięknych przedmiotów i ciekawa rozmowa przy filiżance aromatycznej kawy.